Aqua expert

Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss, vi hjälper dig så fort vi kan!

Vi hjälper dig så fort vi kan

Nedan finner du kontaktuppgifter till vår personal på de olika avdelningarna. Skulle du ändå inte hitta rätt, ber vi dig fylla i blanketten nedan så återkopplar vi snarast.


Önskar du kontakta din närmaste återförsäljare? Hitta alla återförsäljare här.

Skicka ett meddelande

* Obligatoriska uppgifter

Namn*

Telefon

Mobil

E-post*

 

Meddelande*

 

 Jag godkänner att mina uppgifter sparas i syfte att komma i kontakt med mig
 

Försäljning & order

Bild av Stefan Körnegård

Stefan Körnegård

Säljare Sydvästra Sverige

Tel: 0470-700 614

stefan.kornegard@aquaexpert.se

Bild av Anders Claeson

Anders Claeson

Säljare Sydvästra Sverige

Tel: 0470-700 618

anders.claeson@aquaexpert.se

Bild av Anna Nordqvist

Anna Nordqvist

Säljare Sydöstra Sverige

Tel: 0470-700 608

anna.nordqvist@aquaexpert.se

Bild av Mark Johansson

Mark Johansson

Säljare Sydöstra Sverige

Tel: 0470-700 615

mark.johansson@aquaexpert.se

Bild av Monika Andersson

Monika Andersson

Säljare Mellansverige

Tel: 0470-700 613

monika.andersson@aquaexpert.se

Bild av Andreas Persson

Andreas Persson

Säljare Norra Sverige & Gotland

Tel: 0470-700 603

andreas.persson@aquaexpert.se

Produktion & lager

Bild av Sebastian Svahn

Sebastian Svahn

Lagerassistent

Ledning

Bild av Rolf Mastenstrand

Rolf Mastenstrand

Verkställande Direktör

Tel: 0470-700 630

rolf.mastenstrand@aquaexpert.se

Bild av Martin Höjer

Martin Höjer

Ägare

Tel: 0470-700 616

martin.hojer@aquaexpert.se